Evde Tığ İşi Terlik Yapmak

Tığ işi yapılan birçok çalışmayı daha önce de sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığ işi terlik yapmak isteyenlere sunduğum resimli anlatım sayesinde kolaylıkla evde bu çalışmayı yapabilecekler. Tığ işi terlik örneklerini sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde çoğunlukla görebilirsiniz. Tığ işi terlik modeli ile hem evde sıcak sıcak kış ayında giyersiniz. Hem de satışa sunacağınız güzel bir ürün yapmış olursunuz. İsterseniz sevdiklerinize örebilirsiniz. Tığ işi terlikler yaparak eşinize veya çocuklarınıza da kış ayında giymeleri için içine sevginizi de katıp yapabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar yapanlar bu resimli anlatımdan yararlanarak kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Şimdi sizleri tığ işi terlik modeli yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-tig-isi-terlik-yapmak

Tığ işi terlik örneği sayesinde evde tığ ile çalışmalar yapanlar bu güzel kalıptan yararlanabilirler. Tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli paylaştım. Bu yazımın altında benzer tığ işi projelere de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://todocrochetganchillo.blogspot.com.tr/2014/10/como-tejer-una-zapatilla-con-base-de.html

 

Yeni Püsküllü Takı Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 püsküllü takılar, evde püsküllü takı yapımı ve püsküllü takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir