Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı

Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı

Hem fıstık örnekli hem de boncuk süslü lif örneklerini sizler için derledik. Sizlerde lif örmeyi seviyorsanız, mutlaka liflerinizi süslemek için boncuk kullanın. Sonuç olarak karşınıza harika modeller çıkacak. Sizinde evinizde kendinize göre süslediğiniz lif çeşitleriniz veya modelleriniz varsa bize mutlaka gönderin sitemizde yayınlayalım.

Evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve farklı çalışmalar arıyorsanız? sitemizdeki lif modelleri bölümünde çok farklı lif yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel çalışmaları görüntüleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Fıstık örnekli boncuk süslü lif örneği yapılışı ile ilgili bu paylaşımda anlatımlı videolarda paylaştım.

Aşağıda sizlere boncuk süsü kullanarak yapılan lif modellerini sıraladık.

boncuklu-lif-ornegi

boncuklu-lif-ornegi2

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir2

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir3

 
 

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir4

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir5
borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir6

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir7

 

Häkeln Faser – fibre de crochet – crochet fiber

 

Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü çanta modelleri, mesh bags ve Netztaschen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir