Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

Bugün paylaşımımıza hobi çubukları ve tığ ile nasıl lif örebileceğinizi anlatan güzel bir resimli anlatımla başlıyoruz. Resimli anlatımdaki gibi sizde öğrenebilir ve hobi çubukları kullanarak tığ ile birlikte güzel lifler örebilirsiniz.

Hobi çubuğuyla tığ işi lif örme çalışması sayesinde sizde bu güzel örgü işini yapmayı öğrenebilirsiniz. Dondurma çubuğu da kullanabilirsiniz. Hobi çubuğu kullanarak tığ işi lif yapabilirsiniz. Evde tığ işi lif yapıyorsanız bu tür tahta çubuklar veya tahta şişler her zaman işe yarar.

Hatta sitemizde ahşap şişle tığ işi yapma adına birçok örnek de yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay ve güzel çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

hobi-cubuklari-ve-tig-ile-lif-orme

 

Üzüm Çekirdeği Yağının Faydaları Nelerdir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. üzüm çekideğinin faydaları, üzüm çekirdeği ne işe yarar ve üzüm çekirdeği nelere faydalı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hamdiye diyor ki:

    çok güzelmiş bayıldım çok iyi oluyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir