KABARIK ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPMAK

Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnek için paylaştığım videolu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları anlatımlı ve videolu bir şekilde paylaşmaya devam ediyorum.

Kendinden kabarık çiçekli tığ örneği için altta size bir anlatımlı video da paylaştım. Örnek resimlerdeki gibi gözüken çalışmanın aynısını sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde tığ işi çiçek örneği yapmak için çiçekli örgü örneği olarak bu paylaşımımı kullanabilirsiniz. Evde çiçekli örgü örnekleri arayan ev hanımları için de sitemizde birçok örgü örneğinin nasıl yapıldığını ve resimli anlatımlarıyla birlikte videolu anlatımlarını da paylaştığımızı hatırlatırım.

Şimdi sizleri kendinden kabarık çiçekli tığ işi örgü örneğinin anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Yapımını detaylı bir şekilde videodan kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

3-boyutlu-cicekli-tig-isi-nasil-orulur-video

 
 

tig-isi-kabarik-cicekli-orgu-orme-videosu

source : pinterest.com

 

RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ipten ponpon meyve yap, ipten ponpon meyve yap ve kolay ponpon meyve yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir