Kalın Şişten Örgü Patik Yapmak

Evde örgü patik yapmak isteyenler için farklı bir çalışmanın tamamlanmış hali ile yapımını gösteren aşamalara sahip güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde bu tür çalışmaları yapan bayanlar her zaman daha farklı patik modeli yapmak için çeşitli araştırma yapmaktadırlar. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı da örnek olarak kullanabileceklerini düşünüyorum.

Tığ işi patik modeli yapmak için diğer paylaşımlarıma sitemizde yer alan ” Patik Modeli ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımın da altında detaylı bir şekilde benzer patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay patik yapmak için paylaştığım çalışmalar için sitemizi incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri evde kalın şişten örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kalin-sisle-orgu-patik-yapmak

source : http://postila.ru/post/9252937

 

Yeni Tığ İşi Patik Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü patik şablonu, örgü patik modeli ve tığ işi kolay ayakkabı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir