Kırmızı Spiral Tığ işi Yastık Yapmak

Spiral tığ işi çalışmaları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve keyifli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde renkli yün ipten spiral tığ işi çalışmalar arıyorsanız bu ilk örnek olacak.

Evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımda aşamalar tek tek gösteriliyor. Örnek olarak paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz.

Tığ işi ile uğraşan bayanlara özellikle örnek olarak paylaştığım bu çalışmaya benzer yeni örnek çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Evde kolay yapılan tığ işi spiral örgü çalışmalarını sitemizde ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kirmizi-spiral-tig-isi-yastik-yapmak

source : http://thejollystitch.wordpress.com/2012/03/31/011-red-spiral-crocheted-cushion/

 

Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tığ işi örgü sihirli döngü yap, örgü sihirli döngü nasıl yapılır ve tığ işi çiçek örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir