Mavi Erkek Patik Modeli Yapmak Örnekli

Evde kolay erkek patik modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Evde mavi erkek patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım resimli anlatım ve anlatımlı videolara sitemizdeki patik kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi patik modeli örneği için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımda yapılan patiğin örneği de verilmiş. Patik çalışması yapan bayanlar örneğini çıkarıp, aynısını yapabilirler. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmese de kabaca nasıl yapılacağını görebilirsiniz. Evde mavi erkek patiği yapmak için resimli anlatımda adım adım gösterilmese de sitemizdeki diğer kolay patik yapımı çalışmalarının anlatımlı videolarına ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

 
 

Bu yazımın da altında karşınıza çıkan resimli anlatım ve diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde erkek patik modeli yapmak için örnekli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mavi-erkek-patik-modeli-yapmak-ornekli

source : http://postila.ru/id3844251/vs-o-vyazane-dlya-detey

 

Evde Kolay Örgü Kazak Deseni Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde örgü kazak motifi, evde örgü kazak nasıl yapılır ve örgü desen nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir