ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ

Örgü bayan çantalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve kolay yapılan örgü çanta örneklerini paylaştım. Bu yazımda yapımını anlatmadım.

Ancak yapılışını gösteren birkaç videoyu da yazımın sonunda görebilirsiniz. Örgü bayan çanta örneklerini sitemizde yer alan moda kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza yapımını gösteren ve diğer örgü çantaların örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay örgü çanta yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve hatta satarak para da kazanabilirsiniz.

Örgüden çanta yapmak aslında zor gibi gözükse de tığ işi çanta yapımını anlatan çalışmaları daha önce detaylı bir şekilde resimli ve videolu anlatımlar şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Sizde kolaylıkla yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine edip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdi sizi örgü çanta modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

source : pinterest.com

 

ÇATALLA YÜN İPTEN PONPON ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çataldan ponpon nasıl yapılır, çatalla ponpon yapmak ve çatalla yün ipten çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir