Örgü Hayvan Motif Örnekleri

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın nasıl yapıldığını veya resimli anlatımını paylaşmadım. Paylaşım olarak örgü hayvan motif örnekleri buldum.

Örgü hayvan örneği arayanlar veya tığ işi hayvan motifi yapmak isteyenler için fikir oluşturacak örnekler olduğunu söyleyebilirim. Tığ işi hayvan motifi yapmak için çalışma arıyorsanız sanırım bu ilk paylaşımım olacak.

İlerleyen günlerde nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videoları da paylaşacağım. Örgüden hayvan motifi yapmak için paylaştığım resimlerde birkaç farklı hayvanın örgüden yapılmış örnekleri bulunuyor.

Bu tür hayvan motifleri yaparak elbise süsleme, yorgan süsleme ve daha birçok süsleme çalışmalarında kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Örgüden hayvan motifi yapmak için örnek resimler ise şöyle ;

 
 

orgu-hayvan-motif-ornekleri

source : http://postila.ru/post/17353864

 

Örgü İpinden Dantel Çiçek Motifi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel çiçek deseni yap, dantel çiçek işleme ve dantel çiçek motif örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir