Tahta Şişle Tığ İşi Atkı Örme

Ahşap şişle atkı örmek için daha önce sanırım bir resimli anlatım ve videolu anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine tahta şişle atkı örme çalışması gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detay verilmemiş. Ancak ahşap şişten çalışmalar yapan bayanlar nasıl yapıldığını ve ne yapıldığını anlayacaklardır. Sitemizde daha önce ahşap şişle atkı nasıl örülür diye paylaşımım olmuştu sanırım.

O çalışma hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Onu da mutlaka izlemelisiniz. Hatta anlatımlı videosu da olacak. Tahta şişle tığ işi atkı örmek isteyen bayanlar için paylaştığım bu resimli anlatımda adım adım gösterilmiş.

Ancak tam detaylar yok. Yinede örnek olması amacıyla paylaştım. Şimdi sizleri ahşap şişten atkı nasıl örülür diye merak edenlere örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tahta-sisle-tig-isi-atki-orme

source : http://alldaychic.com/chic-crochet-scarf-diy/

 

Tığ İşi Zigzag Örgü Örneği başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi zigzag modeli yap, tığ işi zigzag nasıl yapılır ve tığ işi zigzag örgü modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir