Terlik Modeli Patik Nasıl Yapılır

Terlik modeli patik yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Yapmanız gereken parçaları şablonda ki gibi oluşturmak.

Daha sonra terlik modeli patik yapmak için gerekli yerlerden katlamanız yeterli olacaktır. Terlik şeklinde patik yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde terlik biçiminde patik nasıl yapılır sorularına cevap olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde evde örgü terlik patik modeli yapmak için bu çalışmanın aynısını uygulayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan terlik modeli patik çalışmasına benzer işleri hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Patik modelleri bölümünde de terlik şeklinde örgü patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri terlik modeli patik yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

terlik-modeli-patik-nasil-yapilir

source : http://alldaychic.com/home-slippers-diy/

 

Kalın Şişten Örgü Patik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap şişten patik örme, evde kalın şişle patik nasıl yapılır ve kalın şişle patik örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir