TIĞ İŞİ 3D GÜL ÖRNEĞİ

Tığ işi 3 boyutlu gül örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasını sizlere de göstermek istedim. Görünüm bakımından tığ işi kabarık gül örneği olarak da adlandırabileceğimiz çalışmanın videolu anlatımını bulamadım.

Ancak sitemizde yer alan tığ işi bölümünde buna benzer birçok gül yapımı veya çiçek tığ işi örneklerine ulaşabilirsiniz. Hatta tığ işi demişken, hemen bu yazımın altında da benzerleri karşınıza kesinlikle çıkacaktır. Onlara da göz atmayı unutmayın.

Anlatımlı çalışmalar ve videolu anlatımlarını da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tığ işi 3D gül örneği ile sizde evde tığ işi yapıyorsanız bu güzel örnekten yararlanabilir veya esinlenebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri anlatımı pek olmasa da bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakmak istiyorum. Sitemizde daha birçok örneğine ulaşacağınızı da eklemek isterim. Kolay gelsin.

source

tig-isi-3d-gul-ornegi

 

TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi battaniye motifleri, tığ işi battaniye örneği ve tığ işi kare battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir