Tığ İşi Araba Motifi Yapımı

Tığ İşi Araba Motifi Nasıl Yapılır?

Tığ işi yazılarımızda bu sefer sizlere araba motifinin nasıl yapılacağı ile ilgili video ve resimler paylaşacağız. Bu sayede kolaylıkla tığ işi araba motifi yapabileceksiniz.

Altta yer alan örnek resimlerin haricinde yine sitemizde daha önce de paylaştığımız tığ işi örgü araba motifi yapmak veya tığ işi oyuncak araba yapmak gibi değişik çalışmalar da yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve sizde tığ işi oyuncak araba motifi veya örneği yapabilirsiniz. Özellikle de çocuk ürünlerinde kazak, battaniye, yastık, örgü gerektiren her şeyde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

crochet Motiv Auto – crochet motif car – crochet voiture de motif – hæklet motiv bil – crochet carro motif – uncinetto auto motivo

 

Tığ İşi Kelebek Motifi Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi kelebek modeli, tığ işi kelebek motifi nasıl yapılır ve tığ işi kelebek motifi örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir