Tığ İşi Baykuş Örneği Yapmak

Evde tığ işi baykuş örneği yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde örgüden baykuş motifi yapmak için de daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım.

Kolay yapılan baykuş deseni örneklerini sitemizde örgü işleri bölümünde ve bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan baykuş motif örneklerini buldukça sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığdan baykuş motifi yapmak isteyenlere fikir olacağını da söyleyebilirim.

Örgü baykuş nasıl yapılır diyenler bu tür örneklere bakarak nasıl yapıldıklarını anlayabilirler. Dantelden baykuş örneği çıkarmak veya evde örgü işi yapan bayanların aradıkları baykuş deseni için sitemizdeki diğer çalışmalar bu yazımın altında çıkacaktır.

 
 

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri tığ işi baykuş modeli yapmak için resimli anlatımla veya örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-baykus-ornegi-yapmak

source : http://www.etsy.com/listing/88947162/crochet-pattern-owl-by-atergcrochet

 

Hayvan Motifli Nihale Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik hayvan nihale örneği, evde hayvanlı nihale nasıl yapılır ve hayvan biçiminde nihale yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir