Tığ İşi Çiçek Motifi Yapılışı

Tığ İşi Çiçek Motifi Yap

Tığ işi yapılanlar köşemizden yine merhaba, sizlere bu yazımızda tığ işi çiçek motifi yapılışını anlatan farklı bir paylaşım sunacağız. Evde tığ işinden çiçek yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız bu güzel çalışmayı öneririm. Pek detay yer almasa da adım adım ne yapacağınızı birazcık olsun öğrenebilirsiniz.

Sitemizde anlatımlı tığ işi çiçek motifleri yapmak veya kolay tığ işi çiçek yapımıyla alakalı eğitici çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da altta karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Çok güzeller ve kesinlikle öğrenip yapmaya başlamalısınız. Kolay gelsin.

tig-isi-cicek-motifi tig-isi-cicek-motifi2

 
 

tig-isi-cicek-motifi3

gehäkelten Blumenmotiv – crocheted flower motif – motif de fleur au crochet – hæklet blomst motiv – crocheted motivo da flor – uncinetto motivo floreale

 

Yumurta Kolisinden Kirpi Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yumurta kolisinden hayvan figürleri yapmak, yumurta kolisinden hayvan nasıl yapılır ve yumurta kolisinden hayvan yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir