Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak

Tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde evde tığdan çiçek motifi yapmayı öğrenebileceksiniz. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için daha önce de tığ işi kategorisinde birçok tığdan yapılan çiçek deseni çalışmaları ile motif yapma resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi yapamadığım için detaylı anlatamıyorum. Ancak resimli anlatımlarından iyi bilen bayanlar örneklerini çıkartıp aynısını yapacaklarını umuyorum. Evde tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda alt alta tüm adımlar ve detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken aşamaları takip ederek sizde tığdan çiçek motifi yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Tığ işi ile uğraşan bayanların kesinlikle bu çalışmadan yararlanacaklarını düşünüyorum. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/post/20954782

 

Örgü Bebek Ayakkabısı Taksi Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba bebek patik modeli, araba patik örneği ve evde kolay araba patik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir