Tığ İşi Çiçek Motifi

Tığ İşi Çiçek

Tığ işi yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda yine sizlere güzel bir çalışma paylaşacağız. Tığ işi çiçek motifi yapılışıyla ilgili resimli örnek karşınızda. Evde tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığımız hızlandırılmış anlatım belki işinize yarayabilir.

Sitemizde tığ işi çiçek motif yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı daha önce de çok kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta hepsi birbirinden güzel ve değişik çalışmalar oldukları için kesinlikle de öneririm. Sizde yapımını öğrenerek bu tür örgüler yapabilirsiniz. Değişik tığ işi çalışmaları buldukça sitemizde yayınlamaya da devam edeceğiz. Kolay gelsin.

 
 

evde-tig-isi-cicek-motif-yapimi

source : http://www.hobiblogu.com

Crochet Blumenmotiv – Crochet flower motif – Crochet motif de fleur – Hæklet blomst motiv – Crochet motivo da flor – Crochet fiore motivo

 

Mandal Saksı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandal saksı nasıl yapılır, mandal saksı yapılışı ve mandal saksı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir