Tığ İşi Çiçek Nasıl Yapılır

Tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için bu gün paylaştığım kendin yap projesinde evde kolay tığdan çiçek yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde tığla çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işinden çiçek yapmak için daha önce de ” Tığ İşi ” kategorisinde çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında da karşınıza tığ işi çiçek örnek çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi gül yapmak için de kullanacağınız bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak çok güzel tığ işi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapımı tam detaylı gösterilmese de aşamaları özet şeklinde tığ işi yapanlar için kolaylaştırılarak anlatılmış. Tığ işi yapan bayanlar sanırım bu çalışmayı çözüp kolaylıkla yapacaklardır. Şimdi sizleri tığ işi çiçek nasıl yapılır resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

 
 

tig-isi-cicek-nasil-yapilir

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-flower/

 

Tığ İşi Daire Örgü Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi daire nasıl yapılır, tığ işi daire örneği ve tığ işi daire yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir