Tığ İşi Çiçek Yapılışı

Tığ İşi Çiçek Yap

Tığ işi köşemizden yine merhaba, bu yazımızda sizlere tığ işi çiçek yapımı ile ilgili örnek bir çalışma paylaşacağız. Resimli anlatıma göre sizde evde tığ işi çiçek motifinden yapabilirsiniz. Altta yer alan çalışma da tığ işi çiçek yapımı kısaca özet geçilmiş. Detaylı anlatım yok. Ancak anlayanlar veya işi bilenler ne yapılmak istenildiğini kısa sürede çözebilirler.

Tığ işinden çiçek yapmak veya çiçek motifleri yapmak istiyorsanız eğitici videoları hemen altta bulacaksınız. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı tığ işi ve örgü çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

 
 

tig-isi-cicek-yapilisi

gehäkelten Blumenmotiv – crocheted flower motif – motif de fleur au crochet – hæklet blomst motiv – crocheted motivo da flor – uncinetto motivo floreale

 

Kurdeleden Gül Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele ile gül yapımı, kurdeleden gül nasıl yapılır ve kurdeleden gül yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir