Tığ İşi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım

Tığ İşi Çiçek Yap

Tığ işi köşemizden sizlere bu gün yine tığ işi çiçek yapılışı ile ilgili resim ve anlatımlı videolar paylaşacağız. Bilmeyenler bu sayede kolaylıkla öğrenebilecekler. Evde tığ işinden çiçek yapımıyla uğraşıyorsanız altta paylaştığımız çalışmalar çok işinize yarayacak.

Sizde kolayca öğrenip hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Sitemizde eğitimini de paylaştığımız tığ işi çiçek motif yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı hemen altta benzer yazılar bölümünden de bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve kolay yapıma sahip tığ işi çiçek örneği yaparak sizde çeşitli çalışmalarınızda süs veya motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek modelleri ve örneklerini de sitemizde bulacaksınız. Onları da yine anlatımlı ve örnekli olarak paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-cicek-yapimi

 
 

tig-isi-cicek-yapimi2

tig-isi-cicek-yapimi3

 

Soba Borusundan Balkabağı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. soba borularından neler yapılır, soba borusundan balkabağı yapılışı ve soba borusundan nasıl balkabağı yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir