Tığ İşi Çilek Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ İşi Çilek Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ işi kategorisine eklediğim bu yazımda ise sizlere evde kolay tığ işi çilek örgü yapımını anlatan resimli anlatım ile anlatımlı videolar paylaştım. Bu sayede sizde evde kolaylıkla tığ işi çilek örgü motifleri yaparak atkılar da veya bereler de bu güzel çilek motifini kullanabileceksiniz.

Tığ işi kategorisinde benzerlerini çoklukla göreceğiniz bu güzel çalışmanın detaylı anlatımını ise altta videolarda verilmektedir. Ayrıca resimli anlatımlarda da nasıl yapıldığını ön bilgi olarak görebilir ve anlayabilirsiniz. Tığ işi ile ilgilenen bayanlar alttaki örnek resimlerden nasıl yapıldığını kolaylıkla kavrayabilirler. Ayrıca ders niteliği taşıyan anlatımlı videoları da izleyerek bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Yazımda paylaştığım videolarda tığ işi çilek örgü yapılışı detaylı bir şekilde aktarılmıştır. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisine girerek ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz. Sizin adınızla sitemizde ve facebook sayfamızda yayınlayabiliriz. Şimdi sizleri tığ işi çilek örgü motifi yapımı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi2

 
 

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi3

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi3

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi4

tig-isi-cilek-orgu-yapilisi5

 

Evde kolay çilek örgü modelini yapmayı öğrenerek çeşitli çalışmalarınızda bu güzel çilek motifini veya çilek desenini kullanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları sürekli olarak tığ işi kategorisinde sizlere özel olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizlere kolay gelsin.

crochet knit strawberries – Häkelarbeitknit Erdbeeren – tricot crochet fraises

 

Yağlı Kağıttan Avize Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kolay avize örnekleri, el yapımı avizeler ve evde avize nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

5 Yanıt

 1. Buse diyor ki:

  Ay gerçekten çok hooş

 2. oya diyor ki:

  El emeği saygıyı hakkeder, tasarımlar çok güzel

 3. zelişş diyor ki:

  Sana katılıyorum oya mükemmel bunlar

 4. meltem diyor ki:

  Tam internette çeyizlik için motif arıyordum ve gerçekten çok hoşuma gitti, elinize emeğinize sağlık

 5. Sanem diyor ki:

  Çilek motifli şapka, allahım bu ne güzellik ☆★☆★

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir