Tığ İşi Çilek Yapılışı

Tığ İşi Çilek Yap

Tığ işi köşesine bu gün tığ işi çilek yapımı ile ilgili resim ve video ekledik. İyi seyirler. Bir önceki yazımızda da yine tığ işi çiçek yapımını paylaşmıştık. Bu güzel çalışma ise tığ işi çilek modeli yapımıyla alakalı olup, sizde eğitici videodan yararlanarak kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işi çilek yapıp çeşitli çalışmalarınızda süs veya motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çilek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde daha önce paylaştıklarımız hemen altta benzer yazılar ekranından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da bakın.

 
 

tig-isi-cilek-yapilisi

Crochet strawberries Preparation – Häkelarbeiterdbeeren Vorbereitung – Fraises crochet Préparation – Morangos crochê Preparação – Fragole Crochet Preparazione – Hæklede jordbær Forberedelse

 

Tığ İşi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek motif, tığ işi çiçek motifi ve tığ işi çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yasemin Erdal diyor ki:

    tığ ile çilek yapımı gerçekten çok başarılı olmuş deniyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir