Tığ İşi Çilek Yapımı – Şablonlu

Tığ İşi Çilek Yapımı – Şablonlu

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz güzel bir çilek çalışması paylaşacağım. Çok güzel bir çalışma ve bu çalışmayı yaptıktan sonra çilek lif modeli olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz tencere tava tutmak için ele geçirilen bez olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tığ işi ile uğraşanlar şablonu kullanarak çok kolay bir şekilde evde kolay tığ işi çilek yapımını öğrenebilirler.

 
 

Tığ işi çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çilek yapılışı haricinde diğer tığ işi çalışmalarımıza sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizinde yaptığınız tığ işi çalışmalar varsa, bize gönderin sizin isminizle yayınlayalım.

source : http://fionitta.com/2014/crochet-strawberry

Häkelarbeiterdbeeren – crochet strawberries – fraises au crochet

 

Evde Otantik Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. authentic jewelry, authentischen Schmuck ve bijoux authentiques hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir