Tığ İşi Daire Örgü Örneği Yapmak

Tığ işi daire örgü örneği yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir örnek paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel örneğe benzer birçok çalışmayı ” Tığ İşi ” bölümünde bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında karşınıza birçok tığ işi çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Tığdan daire örgü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Evde tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu güzel örnekten yararlanacaktır. Benzerlerini de yine örgü işleri ve tığ işi bölümlerinde sıkça paylaşmıştım.

 
 

Ben kendim fazla tığ işi yapamadığım için şuan ki paylaşımı fazla size tarif edemiyorum. Evde tığ işi daire nasıl yapılır diyenler için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

tig-isi-orgu-ornegi-yapmak

source : http://diy-creator.com/?p=91286

 

Tığ İşi Paspas Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay paspas nasıl yapılır, nelerden paspas yapılır ve tığ işi kolay paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir