Tığ İşi Gül Nasıl Yapılır

Evde tığ işi gül nasıl yapılır diyenler için araştırıp bulduğum bu güzel çalışma da yapımı özet olarak da gösterilmiş. Tığ işi çiçek motifi yapmak isteyenler için daha önce de ” Tığ İşi ” kategorisinde resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım.

Tığdan gül nasıl yapılır diyorsanız bu çalışma da aşama aşama nasıl yapıldığı ve tamamlanmış hali gösterilmiş. Bu sayede sizde evde tığ işi gül yapmak için örnek çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için benzer örnekler de çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde tığ işi gül yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-gul-nasil-yapilir

source : http://www.duitang.com/people/mblog/208141062/detail/

 

Tığ İşi Baykuş Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ ile baykuş, tığ işi baykuş nasıl yapılır ve tığ işi baykuş örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir