Tığ İşi Gül Yapımı Resimli Anlatım

Tığ İşi Gül Nasıl Yapılır

Tığ işi ile gül yapımı örneği ve örnek resimleri… Bu yazımızda sizlere tığ işi gül yapılışı ile ilgili örnek resimli anlatım sunuyoruz. Tığ işi gül yapmak için paylaştığımız resimli anlatım sayesinde sizde öğrenebilir ve bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı yine altta güzel bir videoya da yer verdik.

Tığ işi gül yapmak için sitemizde daha önce de benzer anlatımlar ve eğitici videolar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Hatta bu yazımızın hemen altından o tür çalışmalara ulaşabilir ve hepsini öğrenebilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı çalışmalar sayesinde sizde bilmeyenlere öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

tig-isi-gul-yapilisi

tig-isi-gul-yapilisi2

 
 

tig-isi-gul-yapilisi3

tig-isi-gul-yapilisi4

tig-isi-gul-yapilisi5

tig-isi-gul-yapilisi6

crochet stieg Bau – crochet rose construction – hæklet rose byggeri – crochet rosa construção – uncinetto rosa costruzione

 

Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ ile bayan atkısı nasıl örülür, tığ ile bayan atkısı nasıl örülüyor ve tığ ile bayan atkısı örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir