TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLA ÖRGÜ YAPIMI

Tığ işi inci boncukla örgü yapmak için daha önce de paylaşımım olmuştu. Hatta bir önceki paylaştığım çalışmada da tığ işi inci boncukla çilek örgü modeli yapılışına ait bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine inci boncuk kullanılarak tığ işi örgü yapımı çalışması paylaştım. Tığ işi inci boncukla örgü yapımı için paylaştığım bu güzel örneği değerlendirebilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarını daha çok memnun eden bu tür çalışmalar sayesinde hem değişik tığ işi çalışmalar yapmayı öğrenmiş oluyorlar.

Hem de farklı örneklerle tığdan yapılan çalışmalarını geliştirmiş oluyorlar. Resimli anlatımından ziyade anlatımlı videosunu da araştırdım.

 
 

Ancak pek bulamadım. Bu yüzden bulduğumda bu başlık altına ekleyeceğimi söyleyebilirim. Şimdi sizleri tığ işi inci boncuklu örgü yapmak için örnek arayanlara resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncukla-orgu-yapimi

source

 

OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boyama noel baba resimleri, kolay noel baba boyama resimleri ve matematik işlemli boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir