TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ÇİLEK ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Tığ işi inci boncukla çilek örgü örneği yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda kabaca da olsa nasıl yapıldığı anlatılmış. Bu tarifin anlatımlı videosunu araştırdım ama bulamadım.

Bilenler varsa yorum bırakabilirler. Tığ işi inci boncukla neler yapılır diyenler için bu gün bu çalışmadan başka bir tane daha araştıracağım. Benzerlerini buldukça da yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ işi boncuklu gül yapmak veya tığ işi inci boncukla çilek modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın işinize yarayacağını düşünüyorum.

Genelde evde hanımlar gördükleri bir örneğin veya modelin anında örneğini çıkarabilmektedirler. Bu resimli anlatıma da bakarak örneğini çıkaracaklarını düşünüyorum.

 
 

Fakat anlatımlı videosunu bulunca da paylaşacağımı belirtmek isterim. Şimdi sizleri örnek tığ işi inci boncuklu çilek örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncuklu-cilek-orgu-modeli-yapmak

source

 

OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boyama noel baba resimleri, kolay noel baba boyama resimleri ve matematik işlemli boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir