TIĞ İŞİ JAPON MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

Tığ işi japon motif örneği yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap örgü çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı fakat tam detay verilmemiş. Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Adım adım tığ işi japon motif yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da tüm detaylar verilmemiş. Ancak ne yapmanız gerektiği azda olsa belirtilmiş. Tığ işi japon çiçeği örneği için farklı çalışmalar buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ işi japon motif yapımı için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları kolayca yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı tığ işi motif çalışmalarını sitemizde bulabilir ve benzer çalışmaları ilerleyen günlerde daha fazla şekilde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve farklı tığ işi motif çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-japon-motif-ornegi-yapmak

 

KÜRDAN ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR EV ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çubuktan minyatür ev yapmak, kibrit çöpünden ev minyatürü yapmak ve kibrit çöpünden minyatür ev yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir