Tığ İşi Kalp Örgü Yapmak

Tığ işi örgü kalp yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de tığ işi kalp çalışmaları ve örgü işleri ile ilgili değişik örgü çalışmalarını paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü kalp yapmak için güzel resimli anlatımdan yararlanarak evde hanımlar kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirler. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Tığ işi kalp motifi çalışmasını örgülerinizde kullanabilirsiniz. Örgü kazak, örgü battaniye, örgü yastık veya örgü yaptığınız her çalışmaya kalp motifini tığ işi çalışma ile kolaylıkla sizde yapabilirsiniz.

Tığ işi kalp örgü çalışmasının yapımı resimli anlatımda detaylı olarak verilmiş. Birçok hanım evde bu tür çalışmalar yaparak hem keyifli zaman geçirebilmekte… hem de kalp motifi ile değişik çalışmalara bu tığ işi motifi uygulayabilmektedirler. Şimdi sizleri tığ işi kalp örgü çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Örgü kalp yapmak isteyenler bu motifin yapılışından yararlanabilirler.

 
 

tig-isi-kalp-orgu-yapmak

Kalp desenli örgü kazaklar yapabilirsiniz. Bir örgü atkı yapmak istiyorsanız ve motif arıyorsanız size bu kalp örgü motifini önerebilirim. Aynı zamanda bebek battaniyesi gibi çalışmalara da kalp motifini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://regina-crochegraficoseafins.blogspot.com/2015/08/ola-pessoal-com-2-albuns-novos-no.html

 

Kilo Vermek İçin Öneriler başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çikolatayla kilo alma, düzgün fiziğe sahip olmak ve iyi bir fiziğe sahip olmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir