TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ

Tığ işi kare battaniye örneği arayanlar olabilir. Bu güzel örneği tek başına paylaşmak istedim. Belki fikri olur, belki bu tür bir kare motifli battaniye örneği arıyor olabilirsiniz. Benzerlerinin yapımını anlatan tığ işi çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu çalışma sadece tek bir kareden oluşan örnektir.

Kısa sürede yapabilmeniz için benzer anlatımlara erişmeniz gerekir. Sitemizde bunlardan bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare battaniye örneği veya motifi için sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisine göz atmalısınız.

Kolayca yapabilmek için aşamaları takip edip sizde kısa sürede aynısını yapmak için kolları sıyırmalısınız. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakacağım. İşinize yarayacağını düşünüyorum. En azından fikir edineceksiniz.

 
 

Yada sizde evinizde bu tür bir çalışma yapacaksanız, yapmadan önce yaptığınızda nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-kare-battaniye-ornegi

 

BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şişeden sulama çalışması, boş şişeyle bahçe sulama ve kola şişesinden sulama hortumu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir