Tığ İşi Kelebek Motifi Yapılışı Resimli Anlatım

Evde kolay tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aynı zamanda anlatımlı videolarda paylaştığım yazımda tığ işi kelebek motifi nasıl yapılır? diyenler için de güzel anlatımlar mevcut.

Tığ işi kategorisinde sürekli olarak bu tür güzel çalışmaları anlatımlı olarak paylaşmaya çalıştım. Bu yazımda da yine tığ işi motif yapmak isteyenler için kelebek motifi çalışması paylaştım. Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar bu güzel çalışmadan yararlanabilirler.

Anlatımlı resimler ve videoları inceleyerek evde kolaylıkla tığ işi kelebek desenleri veya motifleri ortaya çıkarabilirler. Altta ayrıca paylaştığım anlatımlı videolarda tığ işi örgü kelebek motifi yapmak isteyenler içinde detaylar sunulmuş. Bu sayede evde tığ işi örgü kelebek deseni veya motifi yapmak isteyenler dersleri takip ederek bu güzel çalışmaların nasıl yapıldığını kolaylıkla da öğrenebilirler.

Tığ işi kelebek örgü modeli veya motifi yapmak isteyenler bu yazımın sonunda benzer yazılar bölümündeki çalışmaları da inceleyebilirler. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde birçok tığ işi çalışmasının resimli anlatımı, videolu anlatım derslerine de katılabilirler.

Şimdi sizleri tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-kelebek-motifi-yapilisi

 

 

crochet motif papillon – crochet Schmetterlingsmotiv – crochet butterfly motif – crochet papilio motif – crochet farfalla motivo – motivos de mariposas ganchillo

Evde kolay tığ işi kelebek örgüsü yapmak isteyenler için daha önce de örgü işleri bölümünde çeşitli çalışmaları paylaşmıştım. Bu makalemin sonunda o çalışmalardan örnekler çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Örgü Saç Bandı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bandana yapmak, örgü saç bandı nasıl yaparım ve örgü saç bandı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir