Tığ İşi Kelebek Motifi Yapımı

Tığ İşi Kelebek Motifi Nasıl Yapılır?

Tığ işi kelebek motifi yapılışı ile ilgili bu yazımızda sizlere örnek resim ve anlatımlı ders videosu paylaşacağız. Sizde kolay bir şekilde tığ işi kelebek motifi yapabileceksiniz. Evde kolay tığ işi kelebek motifi yapmak için daha önce de benzer örgü örnekleri veya tığ işi örnekler paylaştığımızı hatırlıyorum.

Birbirinden güzel tığ işi örneklere sitemizden ulaşabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle ve yine öğretici video ile baş başa bırakacağım. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

tig-isi-kelebek-motifi

 
 

tig-isi-kelebek-motifi2

crochet Schmetterlingsmotiv – crochet butterfly motif – crochet motif papillon – hæklet sommerfugl motiv – crochet borboleta motivo – crochet farfalla motivo

 

Gül Motifli Üçgen Şal başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gül motifli şal nasıl yapılır, gül motifli şal yapımı ve gül motifli üçgen şal nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir