Tığ İşi Kelebek Motifi Yapmak

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için bu güzel resimli anlatım faydalı olabileceğini düşündüm. Sitemizde tığ işi kategorisinde birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Tığ işi ile uğraşan bayanlar bu güzel kelebek motifini yapmak isterlerse resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirler. Yapımını anlatan bir video bulamadım ancak resimli anlatımdan yola çıkarak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu modeli kolaylıkla çıkarıp yapabilirler. Keyifli bir çalışma olarak geldi bana ve bunu yastık, yorgan veya süs amaçlı her türlü eşyaya uygulanabileceğini söyleyebilirim. Tığ işi kelebek deseni yapmak isteyenler bu güzel resimli anlatımdan yararlanabilirler. Şimdi sizleri tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-kelebek-motifi-yapmak

Tığ işi kelebek motifi örneğine benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Farklı tığ işi çalışmalarını da sitemizdeki tığ işi kategorisinde bulabileceğinizi belirtebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-butterfly/

 

Kumaştan Papyon Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden fiyonk bileklik, keçeden papyon bileklik ve kumaştan bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir