Tığ İşi Kolye Yapımı Resimli

Kendi kolyenizi kendiniz yapın. Hem de tığ işi çalışma ile… Kolye yaparak isterseniz eviniz için ek gelir elde edebilirsiniz. Tığ işi kolye yapmak isteyenler için altta hem resimli anlatım hem de anlatımlı videolar paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize tığ işi kolye modelleri yapabilirsiniz.

Tığ işi kategorisinde birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videosuna ulaşabilirsiniz. Altta sizlere resimli anlatımlarda adım adım tığdan kolye yapımını gösteren güzel bir çalışma paylaştım. Tığ işi ile uğraşanlar hem anlatımlardan hem de videodan yararlanarak bu güzel çalışmayı keyifle evlerinde yapabilirler. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu tür çalışmalar yaparak genç bayanlara kolaylıkla satabilirler.

Tığ işi kolye modeli yaparken değişik renkler kullanırsanız hem değişik kolye yapmış olursunuz. Hem ailenizde genç kızınız varsa onu mutlu edersiniz. Hem de kendiniz kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenler için güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri tığ işi kolye yapımı ile ilgili resimli anlatım ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-kolye-yapimi

tig-isi-kolye-yapimi1

tig-isi-kolye-yapimi2

tig-isi-kolye-yapimi3

tig-isi-kolye-yapimi4

 
 

tig-isi-kolye-yapimi5

tig-isi-kolye-yapimi6

tig-isi-kolye-yapimi7

tig-isi-kolye-yapimi8

tig-isi-kolye-yapimi9

Bu çalışma ile eğlenceli ve keyifli bir şekilde kendinize kolye yapabilirsiniz. Dilerseniz bu çalışmanızı satabilir ve evinize ek kazanç getirebilirsiniz. Para kazanmak isteyen bayanların yapacağı güzel bir çalışma örneği…

crochet necklaces – häkeln Halsketten – colliers de crochet

Resimli anlatımların yanı sıra aynı zamanda videoyu da izlerseniz tığ işi kolye yapılışını kolay bir şekilde öğrenebilir ve evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde de paylaşıyorum. Kolay gelsin.

 

Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ince çoraptan çiçek, ışıklı tül çorap çiçek ve ışıklı tül çoraptan çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir