Tığ İşi Lif Modeli Yapmak

Tığdan lif yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapabileceğiniz bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde tığ işi lif modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığdan lif yapmak için paylaştığım resimli anlatımla sizde güzel lif modelleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare lif modeli yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi yapan ev hanımları bu güzel çalışmayı kolaylıkla anlayacaklarını düşünüyorum. Evde tığdan yapılan lif modellerini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Tığ işi kategorisi ile lif modelleri bölümünde birçok çalışmaya ve örneklere ulaşabilirsiniz. Tığ işi kare lif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde kolay lif yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

tig-isi-lif-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7416.html

 

Fimo Hamuruyla Minyatür Bebek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan bebek yap, fimo hamurundan minyatür bebek yap ve fimo hamuruyla bebek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir