Tığ İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

Tığ İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi oklava örgü tekniğini öğrenmek isteyenler bu yazımıza baksın. Yazımızda resimli anlatım paylaştık. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımlara ek olarak altta birde tığ işi oklava örgü modeli yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar da paylaştım. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde kolay bir şekilde tığ işi oklava örgü yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşıyorum. Farklı tığ işi çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar kısmında çıkacaktır. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Tığ işi çalışmaları fazla bilmediğim için bu yazımda paylaştığım oklava örgü modelinin yapılışını tam detaylı anlatamayacağım.

Ancak detaylı anlatıma sahip videoyu izleyerek sizde evde kolay bir şekilde tığ işi oklava örgü modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi oklava örneğini gösteren resimli anlatımlarla ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-oklava-orgu-teknigi

 
 

tig-isi-oklava-orgu-teknigi2

 

Yukarıda örnek resimlerinin ardından hemen altında yer alan ders niteliğinde anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz. Evde oklava örgü modeli nasıl yapılır? diyorsanız anlatımlı videoda tüm detaylar aktarılmış. Kolay gelsin.

crochet rouleau de tricot – crochet Strickroll – crochet knitting roller

 

Pet Şişeden Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişe ile bileklik yapımı, pet şişeden bileklik nasıl yapılır ve pet şişeden bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir