Tığ İşi Örgü Çiçek Motifi Yapmak

Evde tığ işi örgü çiçek motifi yapmak için paylaştığım bir başka resimli anlatım ile karşınızdayım. Bu yazımda paylaştığım örgü tığ işi çiçek motifini örgü kazaklarda kullanabilirsiniz. Tığ işi örgü çiçek motifi çalışması olarak daha önce de benzer birçok kez resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaşmıştım.

Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde de bulabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında da karşınıza benzer tığ işi motif yapma çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Tığ işi örgü çiçek motifini resimli anlatımda nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Ben pek tığ işi ile uğraşmadığım için tığ işi çalışmaları yapan bayanlara bu güzel örneği paylaşmak istedim. Benzer çalışmaları anlatımlı olarak videolarını daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Resimli anlatımı ile tığ işi örgü çiçek motifi yapmak için çalışma ise şöyle ;

 
 

tig-isi-orgu-cicek-motifi-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi tığ işi çiçek motifini bir kazak üzerine kullanabilir veya değişik çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Evde tığ işi çiçek örneği yapmak için bu çalışmanın nasıl yapıldığını tam anlatamıyorum ama, bilenler varsa yorum bölümünden ulaşıp bize tarifini yapabilirler. Ben daha çok örnek olması amacıyla paylaştım ve umarım yararlanacak ev hanımları vardır. Diğer tığ işi örgü çiçek motifleri için sitemizdeki tığ işi kategorisine veya bu yazımın hemen altında ki benzer çalışmalara da göz atabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/29696778

 

Keçeden Minyatür Cüzdan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden cüzdan yap, felt wallet ve Filz Portemonnaie hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir