TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

Tığ işi örgü çiçek yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Kabarık çiçek örgü modeli ile ilgili daha önce benzer çalışmalar sunmuştum.

Anlatımlı çalışmalar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Videolu anlatımlarda paylaştığımı görebilirsiniz.

Tığ işi örgü çiçek yapmak için altta paylaştığım örnekte de yine nasıl yapıldığı ve tamamlanmış hali gözüküyor. Bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına hem değişik bir örnek, hemde farklı çalışmalar olabileceğini düşünüyorum.

Tığ işi örgü çiçek nasıl yapılır diyenler için tığ işi kategorisinde birçok çalışmaya da ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü çiçek yapmak için örnek çalışmalar için sizleri baş başa bırakıyorum.

 
 

tig-isi-orgu-cicek-yapmak

source

 

DENİZ DALGASI ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı deniz dalgası örneği, anlatımlı örnekler ve deniz dalgası örgü örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir