Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak

Evde tığdan örgü çorap yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş. Ancak tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az da olsa belli oluyor.

Evde tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Tığla yapılan örgü çorap çalışmaları ile soğuk kış aylarını ayaklarınızı ısıtacak örgü çorap modeli yaparak geçirebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde tığ işi örgü çorap yapmak için paylaştığım diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolar sitemizde yer alan kendin yap ve örgü işleri bölümünde bulunuyor.

 
 

Yine bu yazımın hemen altında tığ işi çorap yapmak için benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri evde tığ işi çorap yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-corap-yapmak

source : http://postila.ru/

 

Yeni Bebek Patik Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 bebek patik modeli, 2016 bebek patik modeli ve 2017 bebek patik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir