Tığ İşi Örgü Halka Yapmak

Tığ işi örgü yapmak isteyenler için halka şeklinde nasıl yapılacağını merak edenlere paylaştığım bu güzel örnekte adım adım ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Sizde evde tığ işi örgü halka yapmayı öğrenebilir ve aynısından fikir edinerek yapma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sürekli olarak bu başlık altından sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere tığdan örgü halka yapmak için güzel bir resimli anlatım veya örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığ işi örgü halka modeli ile ilgili daha önce sanırım bir paylaşım yapmamıştım.

 
 

Yaptıysam da bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. O çalışmalara da mutlaka göz atın. Birbirinden güzel resimli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri tığ işi örgü halka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-halka-yapmak

source : http://wzoryszydelkowe.blogspot.fr/2013/05/rozne.html

 

Yün İpten Keçe Ayakkabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit ayakkabı nasıl dikilir, evde kolay ayakkabı yap ve keçe yün ip patik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir