Tığ İşi Örgü Kavanoz Kılıfı Yapmak

Tığ işi çalışmalar hem güzel oluyor. Hem de değişik örgü modeli gördükçe sizlerle paylaşasım geliyor. Bu yazımda sizlere evde tığ işi örgü kavanoz kılıfı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli örnekte adımlar gösterilmiş. Tığ işi yapılan örgü işlerini sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz. Birçok çalışmanın nasıl yapıldığını anlatımlı video ve resimli anlatım şeklinde ilgili kategoride paylaştım.

Yine bu yazımın altında bu çalışmaya benzer veya değişik tığ işi çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Tığ işi kavanoz kılıfı yaparak hem evinize güzel bir eşya yapmış olursunuz.

Hem de evinizde içine süs çiçek koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi kavanoz kılıfı çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

tig-isi-orgu-kavanoz-kilifi-yapmak

source : http://ideastand.com/easy-crochet-projects-for-you-to-start-with/

 

Tespihten Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tespih bileklik yapmak, evde tespih tanelerinden bileklik yap ve evde tespihten bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir