TIĞ İŞİ ÖRGÜ KELEBEK TOKA YAPMAK

Tığ işi örgü kelebek toka yapmak için paylaştığım çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer örgü kelebek toka çalışmalarını daha önce de değişik şekillerde paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ile tığ işi örgüden kelebek yapıp, tokaya dönüştürebilirsiniz. Böylece herkesten değişik tığ işi kelebek tokaya sahip olmuş olursunuz. Tığ işi toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerde bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma hem kolay yapılıyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde hemen sizde aynısını yapmayı düşüneceksiniz.

 
 

Tığdan toka yapmak deyince ilk etapta bu işi yapanlar biraz şaşırabilir. Ancak tığ işi motifler yapanlar tokanın da yapıldığını bilebilirler. Şimdi sizleri tığ işi kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-kelebek-toka-yapmak

source

 

PANTER DESENLİ KUMAŞTAN TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı takı yapımı, anlatımlı toka yapımı ve el yapımı toka çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir