Tığ İşi Örgü Kız Bebek Elbise Modelleri

Tığla örülen kız bebek elbise modellerini bu yazımda sizlere paylaştım. Yine yazımın altında örnek modellerin nasıl yapılacağını gösteren anlatımlı videolar yer alıyor.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde örnek tığla örülen kız bebek elbise modellerini nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok farklı renkte kız çocuk elbisesi ve erkek çocuk kıyafetlerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan tığ işi kız bebek elbise modellerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve öğrenmenize yardımcı olacak örnek resimlerle birlikte tığ işi örgü kız bebek elbise yapmayı gösteren anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

resim source : http://semasemaank.blogcu.com/cocuk-orgu-modelleri/10314622

 

Balondan Süzgeç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balondan delikli süs yapmak, balondan ip kalıp yap ve balondan iple süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir