Tığ İşi Örgü Nihale Yapmak

Tığ işi örgü nihale yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir tığ işi nihale yapımını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığı işi çalışmalarla çok güzel örgüler, motifler ve şekiller yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çalışmalarına benzer birçok çalışmayı ve evde kolay yapılan tığ işi çalışmalarını sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da hemen altında tığdan yapılanları görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tığ işi örgü nihale yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım tığdan nasıl nihale yapacağınız gösteriliyor. Yapımını detaylı anlatamıyorum çünkü tığ işi hiç yapmadım ve yapamadım daha doğrusu… tığ işi çalışmalar yapanlar bu örnekten yararlanıp aynı çalışmayı yapacaklardır. Şimdi tığdan nihale yapmak isteyenler için resimli anlatımı ile sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-orgu-nihale-yapmak

Evde nelerden nihale yapılır? diyorsanız işte bu güzel çalışmayı sizlere örnek gösterebilirim. Daha önce kartondan nihale yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu kendin yap çalışmasında ise tığ işi nihale yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Tığ işi yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan renk renk yapıp kolaylıkla satabilirler ve para kazanabilirler. Evde kolay nihale yapmak için sitemizde birçok yapımını gösteren anlatımlı resimler ve videolara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen altında da nihale yapımını gösteren birçok çalışmaya ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/458030224583259963/

 

Evde Kolay Oyuncak Ayı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. a fait l'ours en peluche, çoraptan oyuncak ayı yap ve did the teddy bear hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir