Tığ İşi Örgü Sepet Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ İşi Örgü Sepet Yapılışı Resimli Anlatım

Bu günkü yazımızda size yine tığ işi ile yapılan harika örgü sepet modelini tanıtacağız. Resimli anlatımlarını takip ederek sizde aynısından yapabilirsiniz. Gerçekten doğru renkler kullanıldığında ortaya inanılmaz harika şeyler çıkabilmektedir. Tığ işi örgü sepet yapımı için resimli anlatımı takip edebilirsiniz.

Tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için altta örnek bir resimli anlatım paylaştım. Aynı zamanda anlatımlı farklı bir örgü sepet yapımı ile ilgili çalışma da yazımın en sonunda bulabilirsiniz. Anlatımlı örgü sepet yapma çalışmasının ders niteliğindeki tarifini kolaylıkla öğrenebilir ve sizde evinizde örgü sepet çalışmasını yapabilirsiniz. Örgü işleri bölümünde benzer birçok çalışmayı her gün paylaştım. Yine bu yazımın sonunda tığ işi örgü sepet yapma ile ilgili benzer çalışmaları da benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz.

Benzer yazılar bölümü haricinde tığ işi kategorisi ile örgü işleri bölümünde bolca bu tür çalışmaların anlatımlı derslerine de katılabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapımı ile ilgili hemen hemen her gün yeni ve güncel çalışmaları sizlere resimli ve anlatımlı video şeklinde paylaşmaya da devam edeceğiz. Şimdi sizleri tığ işi örgü sepet yapımı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-orgu-sepet-yapimi

 

Yukarıda paylaştığım iki farklı video ile sizde örgü sepet yapımını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Farklı çalışmaları örgü işleri alanında bolca bulabilirsiniz. Bu çalışmayı yaptıktan sonra değişik çalışmalara da yönelebilirsiniz. Hatta bittiğinde ” bunu ben mi? yaptım ” diyebilirsiniz. Harika görünüyor öyle değil mi? beğendiyseniz yorumlarınızı esirgemeyin.

construction de crochet panier – construction of crochet basket – Bau von crochet Warenkorb

 

Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. patik örnekleri tığ işi nasıl yapılır, tığ işi patik modelleri ve tığ işi patik nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir