TIĞ İŞİ ÖRGÜ TURUNCU KELEBEK TOKA YAPMAK

Tığ işi örgü toka yapmak için bir önceki yazımda ki gibi benzer bir çalışma ile yine karşınızdayım. Resimli anlatımda tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapmak için tüm adımlar sergilenmiş.

Sizde evde bu güzel çalışmayı yapabilir ve tığ işi turuncu kelebek toka sahibi olabilirsiniz. Tığ işi toka örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan tığ işi örgü tokalar sayesinde sizde değişik örgü toka yapabilir ve kıyafetlerinize kombinleyebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya toka yapmak için sitemizde örnek birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan toka çalışmaları hem çok hoşuma gidiyor. Hem de kolay yapımı sayesinde kıyafetlerinize uyumlu olarak kullanabilme fikirleri doğuruyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile tığ işi örgü turuncu kelebek toka yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-orgu-turuncu-kelebek-toka-yapmak

source

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi anlatımlı toka yapımı, tığ işi anlatımlı toka yapmak ve tığ işi kelebek toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir