TIĞ İŞİ ÖRGÜ YAPRAK MOTİF NASIL YAPILIR

Tığ işi örgü yaprak motif nasıl yapılır diyenler olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde tığ işi olarak birçok örneği paylaştığımı söylemek isterim.

Her ne kadar kendim tığ işi çalışmalar yapamasam da, bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına örnek ve fikir olması amacıyla karşılaştığım tüm tığ işi çalışmalarını sitemizde de yayına alıyorum.

Hem onlara yardımcı olmuş olduğumu düşünüyorum. Hem de ileride bende tığ işi çalışmalar yapmaya başladığımda fikir olarak ön bilgim olsun diye düşünüyorum. Bu çalışma da tığ işi örgü yaprak motif yapımı için hızlandırılmış bir anlatım sunulmuş.

Tığ işi yaprak motif örneği arayanlar veya bu tür benzer bir çalışma yapmayı düşünen ev hanımlarının işine yarayacağını düşündüğüm bir örnek olduğunu söyleyebilirim. Hem yapımı hem de tarifi az da olsa verilmiş.

 
 

Bu sayede zorluk çekmeden aynısını yapabilir ve benzerlerini yapmak için bu güzel örnekten fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-orgu-yaprak-motif-nasil-yapilir

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir