Tığ İşi Papatya Motifli Battaniye Yapmak

Tığ işi papatya motifli battaniye yapmak için sanırım daha önce resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine ev hanımlarının ilgisini çekecek güzel bir çalışma paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın hem resimli örneği bulunuyor. Hem de hemen altında yapılışını anlatan anlatımlı bir video yer almaktadır. Bu sayede sizde evde tığdan papatya motifli bebek battaniyesi yapmayı öğrenebilirsiniz.

Detaylı anlatıma ulaşacağınız anlatımlı video yabancı konuşuyor. Ancak tığ işi çalışmalar yapan bayanların izledikten sonra nasıl yapıldığını ve örneğini nasıl çıkaracaklarını bilirler diye düşünüyorum.

Yinede takıldığınız bir nokta olursa yoruma yazabilirsiniz. Benzer tığ işi battaniye modeli yapmak için çalışmaları hemen bu yazımın altında benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay tığ işi papatya motifli battaniye yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-papatya-bebek-battaniye-ornegi

 

 

Atık Kumaştan Büzüşük Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan takı yap, artık kumaştan toka yap ve atık kumaştan nasıl toka yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir