Tığ İşi Papatya Şal Yapmak

Tığ işi papatya şal yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığdan şal yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde tığ işi paspas yapmak veya tığdan kolay şal yapmak içinde farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler.

Kolay yapılan tığ işi çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım tığ işi papatyalı şal yapmak için resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Adım adım sizde papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisinde de benzer çalışmalara anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi papatyalı şal modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

tig-isi-papatya-sal-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7454.html

 

Evde Misine İpinden Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. misine ipinden bileklik yap, misine ipinden boncuklu bileklik yap ve misine ipinden boncuklu kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir